امروزه با توجه به گسترش رسانه‌ها و در دسترس بودن تصاویر و ویدیوها برای همه، دندانپزشکان نیز در کنار دیگر مشاغل حرفه‌ای برای جلب توجه بیشتر مشتریان و نمایش مهارت‌های خود، به عکاسی حرفه‌ای نیاز دارند. دیجیتال مارکتینگ راد با سال‌ها تجربه در زمینه دیجیتال مارکتینگ و عکاسی دندانپزشکی، خدماتی منحصربه‌فرد را ارائه می‌دهد که شامل موارد زیر است:


عکاسی تخصصی دندانپزشکی: با استفاده از عکاسان متخصص، ما تصاویری با کیفیت بالا و دقت فوق‌العاده از کارهای دندانپزشکی شما تهیه می‌کنیم.


تجهیزات پیشرفته: ما با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، از جمله لنزهای ماکرو و نورپردازی حرفه‌ای، جزئیات دقیق کار شما را به تصویر می‌کشیم.
عکاسان حرفه‌ای: عکاسان ما با اصطلاحات تخصصی و ابزارهای دندانپزشکی آشنایی کامل دارند و می‌توانند به بهترین شکل از آن‌ها در تصاویر استفاده کنند.

 

عکاسی کلوزآپ لبخند: عکاسی از هنر شما در زیباسازی لبخند بیماران، از جمله خدماتی است که ما با دقت و حساسیت بالا انجام می‌دهیم. ما به زیبایی لبخند طبیعی بیماران توجه داریم و با استفاده از تکنیک‌های نورپردازی و کادربندی صحیح، تصاویری جذاب و دلنشین خلق می‌کنیم.

عکاسی با رترکتور (دهان بازکن): عکاسی با استفاده از رترکتور یکی از مهارت‌های اساسی در عکاسی دندانپزشکی است. رترکتورها ابزارهایی هستند که به عکاس امکان دسترسی به مناطق داخل دهان را می‌دهند. یک عکاس حرفه‌ای و باتجربه در عرصه دندانپزشکی باید با نوع و کاربرد رترکتورها آشنا باشد.رترکتورهای مخصوص عکاسی دندانپزشکی، امکان دسترسی به مناطق دشوار دهان را فراهم می‌کنند. نکته حائز اهمیت آن است که استفاده از رترکتورهای معمولی به جای نوع مخصوص فتوگرافی، می‌تواند کیفیت تصاویر را کاهش دهد.

استفاده از کنتراستور: کنتراستورها ابزارهایی هستند که نور را به صورت متمرکز بر روی منطقه مورد نظر هدایت می‌کنند.در عکاسی دندانپزشکی، استفاده از کنتراستور به ویژه برای کسانی که کار زیبایی دندان انجام می‌دهند، بسیار مفید است.

عکاسی از ایمپلنت‌ها و ارتودنسی: در فتوگرافی از ایمپلنت‌ها و نماهای اکلوزال، استفاده از رترکتورها و کنتراستورها بسیار اهمیت دارد. توجه به کادربندی صحیح و استفاده از نورهای مناسب، تصاویری با جزئیات دقیق از کارهای دندانپزشکی را به نمایش می‌گذارد.

عکاسی ماکرو: عکاسی ماکرو هدف دارد تا جزئیات دقیق دندان‌ها را نشان دهد. در این روش، از لنزهای ماکرو استفاده می‌شود که قابلیت عکاسی از فاصله نزدیک از دندان‌ها را دارند. این تصاویر باعث جذابیت بیشتر در عکس‌های دندانپزشکی می‌شوند.

عکاسی پرتره دندانپزشکی: در کنار عکاسی دندان‌پزشکی، عکاس مجموعه باید توانایی و استعداد عکاسی مدلینگ را نیز داشته باشد. دیجیتال مارکتینگ راد با تیمی از عکاسان متخصص در دندانپزشکی، زیباترین پرتره‌ها رو به شما هدیه خواهد داد.

با دیجیتال مارکتینگ راد، شما نه تنها تصاویری با کیفیت از کارهای دندانپزشکی خود دریافت می‌کنید، بلکه با استفاده از تجربه چندین ساله ما در زمینه دیجیتال مارکتینگ، می‌توانید از بهترین استراتژی‌های بازاریابی برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی بهره‌مند شوید. ما با حضور در مطب شما، خدمات عکاسی را با بالاترین استانداردها و بهترین تجهیزات ارائه می‌دهیم تا تجربه‌ای بی‌نظیر برای شما و مشتریانتان رقم بزنیم.

رزرو مشاوره رایگان

اگر شما هم نیاز به تیمی قوی جهت همکاری نیاز دارید، فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم